Kas Mane Domina Yra Jo Vynai

Kuo daugiau laiko turime namuose, tuo daugiau laiko turime sužinoti apie vynas. Its a big wine world out there. Su gerokai daugiau nei dešimt tūkstančių vynuogynų Amerikoje ir 89% Kalifornijoje, jos akivaizdu, ką narės vynai išbandyti plačiai, kol aš pradedu svajoti apie vynus iš Italijos, Prancūzijos, Ispanijos ir Portugalijos. Daugelis mano “darboholikų draugų”, kurie yra namuose, prašo vyno pasiūlymų-kiekvienas iš jų turi skirtingus kainų taškus. Manau, kad geras būdas sužinoti apie regionus ir vynus yra rasti vynus, kurie yra iš to paties vynuogyno ir įvairių vietų savo nuosavybėje. Mėginių ėmimo tos pačios veislės, ar, oaked arba un-oaked yra proto atidarytuvas, taip pat mėginių ėmimo vieną veislę iš vieno sklypo, palyginti su tos pačios veislės iš kelių sklypų vynuogyne. Neseniai buvau supažindintas su Rono Rubino vynais. Jis yra arbatos Respublikos verslininkas ir įkūrėjas.

Jo istorija yra įdomi ir jo svetainėje, jei turite susidomėjimą. Tai, kas mane domina, yra jo vynai, jų kokybė ir įperkamumas. Pam ‘ s Un-Oaked 2018 Chardonnay buvo pagamintas specialiai jo žmonai Pam, kuri akivaizdžiai nėra Kalifornijos stiliaus, sviestmedžio ir toasty Chardonnays meilužis. Jos vyras rūpinosi tuo ir padarė šį vyną ypač už ją. Vyndarys, Joe Freeman modeliuojama Chardonnay po Riesling-mažai alkoholio, daug saulėtų vaisių ir ne sausas. Jo vynas, kuris turėtų būti pilamas gana šaltas ir patiekiamas kaip Naujosios Zelandijos Sauvignon Blanc. Visiškas kontrastas su Pam Un-Oaked Chardonnay yra Ron Rubin 2018 Rusijos upės slėnis Chardonnay. Jo barelį fermentuotas vynas, naudojant tiek Amerikos ir Prancūzijos ąžuolo mišinį. Its buttery, oaky, toasty profile opens up to lively acidity, full of hints of butterscotch, cream cake icing, burnt pineapple and vanilla. Tai vienas yra. Jo sausas, lygus su vidutiniu kūnu, pilnas vyšnių, braškių, vanilės, Ąžuolo, tamsaus šokolado, slyvų ir gervuogių. Jo tamsi rubino spalva ir ilga apdaila su raudonomis uogomis ir dūmais daro šį vyną pirkti vėl ir vėl.

Tačiau svarbu iš pradžių pabrėžti, kad tik Australijos ir Naujosios Zelandijos vynų pogrupis gauna paragauti bet kuriais konkrečiais metais. Taigi, tai, ką aš padariau, yra atsisiųsti vyno gamyklų sąrašus kiekvienam iš keturių metų (2018, 2019, 2020, 2021). Tai tiesiog sąrašas vynuogynų rangas tvarka jų vyno balai, su skirtingu skaičiumi vynuogynų kiekvienais metais. Tada aš sujungiau metinius kiekvienos šalies sąrašus, suteikdamas man bendrą 690 Australijos vynuogynų sąrašą, apie kurį pranešiu čia. Iš šių kombinuotų sąrašų Aš išgavau duomenis tik toms vyno gamykloms, kurios pasirodė visuose keturiuose metiniuose sąrašuose, o tai yra 197 (29%) iš jų. Tada šioms nuoseklioms vyno gamykloms kiekvienais metais buvo suteiktas naujas rangas, pagrįstas tik šiuo vyno gamyklų pogrupiu. Tada aš vidutiniškai įvertinau šiuos reitingus, taip pateikdamas sąrašą, rodydamas tuos vynuogynus,kurie nuosekliai įvertino visus keturis metus.

Šis galutinis sąrašas yra įtrauktas į įrašo apačioje. Šis sąrašas nėra pernelyg blogas, atsižvelgiant į pradinių duomenų apribojimus. Nors negalime pasakyti, kad visi geriausi vynuogynai yra įtraukti arba kad jie būtinai pakilo į sąrašo viršų, tie vynuogynai, kurie yra išvardyti viršuje, tikrai yra tarp Australijos geriausių vynuogynų. Aš, žinoma, galėčiau ginčytis su kai kuriais reitingais. Pavyzdžiui, remiantis savo naujausia patirtimi, kai kurios vyno gamyklos, atrodo, yra šiek tiek žemesnės už sąrašą; pavyzdžiui: Lark Hill, Tim Adam, Margan, Leconfield, O ‘ Leary Walker, Stanton & Killeen ir Baileys iš Glenrowan. Taip pat yra vynuogynų, kurie pelnė gerai tuos keletą kartų, kai jie pasirodė sąraše, įskaitant: Bindi vynus, Silkman vynus, Houghton, Bekkers vyną, Poonawatta ir Wendouree. Aš žinau, kad nėra alternatyvaus vyno gamyklų sąrašo; taigi tai yra tai, ką mes turime. Jei norite sužinoti šiek tiek daugiau apie kai kurias Australijos vynuogynus, “James Halliday” Vyno Kompaniono svetainėje yra pastabų apie daugiau nei 2000 iš jų (ne visi vis dar išlikę). Žinoma, yra reitinguojami atskirų vynų sąrašai, pvz., Australijos vyno Langtono klasifikacija (remiantis aukciono kainomis), bet ne pačios vyno gamyklos. Taigi, mes galėtume palyginti šį sąrašą su viena alternatyva, kuri sukėlė šiek tiek skirtingus rezultatus. Tai “Wine & Spirits Top 100 Wineries” 2021 m.,”kaip nustatyta pagal jų pasirodymą žurnalo dviejų pakopų aklųjų degustacijos procese ir švenčiant jų išskirtinius vynus”. Tai išvardija tik tris Australijos vynuogynus, o tai yra viena mažiau nei Graikijos sąraše nurodytas skaičius! Tai yra: d ‘ Arenberg, Penfolds ir Woodlands.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back To Top